“Звільнити негайно!” Зеленський вимагає терміново звільнити заступника глави МВС, який вчинив скандал на блокпосту

Президент України Володимир Зеленський зажадав звільнення Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ. Такою стала реакція гаранта на поведінку посадовця, якою той відзначився на блокпосту в Донецькій області.

Відповідне повідомлення 12 грудня з’явилося в офіційному Telegram-каналі глави держави. Він наголосив, що демократична держава не може існувати без звичайної людської рівності.

“Зокрема, без рівності тих, хто обіймає будь-які державні посади, й тих, хто їм підпорядковується. Без рівності в гідності та у праві на повагу”, – зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що на інцидент за участю Гогілашвілі може бути лише одна реакція. Так, гарант попросив міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського й Кабінет міністрів розглянути питання про усунення заступника глави МВС із обійманої посади.

Також президент висловив переконання, що відповідну заяву вже написав і сам посадовець, який потрапив у скандал.

“Хай там що, відповіддю на законну вимогу представника поліції має бути коректна поведінка кожної людини. Незалежно від посади, соціального статусу чи будь-яких інших обставин”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо:

  • інцидент трапився 8 грудня на блокпосту “Долина” при в’їзді в Донецьку область. Автомобіль Гогілашвілі, який прямував у бік зони ООС, зупинили поліцейські, проте транспортний засіб пригальмував не відразу. Чоловік обурився також тим, що копи не знають його, заступника голови МВС, в обличчя. У мережі було опубліковано відповідне відео.
  • Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський ініціював службове розслідування. На час його проведення він запропонував Кабміну відсторонити чиновника від обійманої посади.
  • Сам Гогілашвілі вибачився за свою “надмірно емоційну” поведінку. Також зазначив, що підтримує рішення керівника щодо дисциплінарного провадження.
  • Журналіст Юрій Бутусов розповів подробиці інциденту з Олександром Гогілашвілі. За його словами, посадовець напав на капітана поліції, використовуючи охорону зі спецпризначенців ГУР Міноборони, а також бронеавтомобіль посольства США. Він зазначив, що після такого скандалу представника МВС мають звільнити.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]