Зверніть увагу! Це найекономічніші дизельні вживані автомобілі: топ-4

Ці машини не вдарять по гаманцю

Вартість бензину постійно зростає, при цьому витрата палива у таких автомобілів (при схожій ціні) більша, ніж у дизельних версій. Що говорити про важкі і більш ненажерливі кросовери та позашляховики. Тому популярність дизельних авто постійно зростає. Навіть якщо паливо А-95 коштує приблизно як ДП, то витрата останнього помітно менше. І не потрібно витрачати цінний обсяг багажника на встановлення ГБО.

Найбільш вигідні по витраті палива варіанти перелічило видання Avtosota.

Renault Duster

Недорогий французький кросовер Renault Duster в середньому (залежить від коробки передач і манери їзди) бере близько 4,6 літра на 100 кілометрів.

Citroen C3

Третє покоління автомобіля вийшло в 2016 році. Машина отримала мотор BlueHDi на 1,6 літра потужністю 75 к.с., середня витрата якого становить якісь 3,7 літра.

Peugeot 208

Дана машина дуже популярна в Європі. І не дарма. Peugeot 208 представлений версіями з чотирма варіантами двигунів на 1,5 і 1,6 літра потужністю від 75 до 120 к.с. Найекономнішим визнаний варіант з об’ємом мотора 1,6 літра і потужністю 100 к. с.: його середня витрата на 100 кілометрів – 3,2 літра.

Kia Sportage

Найбільш вигідний по витраті дизельного палива варіант кросовера – з двигуном CRDi на 1,6 літра потужністю 136 кінських сил. Він бере всього 5,4 літра на 100 кілометрів.

 

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]