“Загнаний у кут щур, що гарчить” – Програш Путіна на всіх напрямках

Володимир Путін зазнає політичної невдачі як за кордоном, так і вдома.

Путін у розпачі та щосили намагається повернути собі контроль над ситуацією.

Британський журналіст і колишній спічрайтер прем’єр-міністра Девіда Кемерона Ян Біррел опублікував статтю в Daily Mail, де йдеться, що саме агресивні дії Путіна поставили Європу на межу нової війни.

У статті наголошується, що глава Кремля – майстер плести павутину обману, яка “за допомогою добре змазаної пропагандистської машини заманює в пастку не лише його власний народ, а й багатьох західних політиків та жителів”.

Біррел звернув увагу на те, що Путін не просто так почав розповідати про нібито “геноцид, який відбувається на Сході України”.

“Тим самим російський президент намагається виправдати свою військову присутність біля кордонів України, звинувачуючи українців у нібито звірствах проти російськомовного населення Донбасу” – сказав він.

“Однак ми повинні поставити критичне запитання: чому президент Росії з усіма своїми переповненими банківськими рахунками, яхтами та палацами після 22 років перебування при владі кидає кубики зараз у цій потенційно катастрофічній грі? Відповідь проста. Він у розпачі” – пояснив Біррел.

За його словами, Путін усвідомлює, що програє, і від цього він стає небезпечнішим, оскільки готовий піти на будь-які дії.

“Саме це робить його здатним на все – як загнаний у кут щур, що гарчить і шукає ознаки слабкості у своїх ворогів” – додав журналіст.

Путін так і не зміг досягти своїх бажаних цілей – розвалити НАТО, підірвати демократію в Європі, посіяти розбрат між західними країнами, повернути собі контроль над втраченими землями радянської імперії та відновити становище Росії як наддержави.

На думку автора матеріалу, виграти Путін уже не зможе, оскільки Захід розуміє його справжні наміри.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]