Зacнoвник Rozetka: “Я пiдпpиємeць. Нe вiйcькoвий eкcпepт, нe poзвiдник, нe aнaлiтик… я впeвнeний, щo oднiєю з гoлoвниx цiлeй вopoгa є пaнiкa”

Я підприємець. Не військовий експерт, не розвідник, не аналітик.
У мене немає відповіді на питання, чи буде війна. Гадаю, ймовірність не велика.
Але впевнений, що одна з головних цілей ворога – паніка, яка здатна зупинити багатомільйонну Україну, обвалити гривню і буквально паралізувати українців. І треба визнати, що ця мета досягнута в багато чому.
Задаю собі питання: що я можу зробити крім допомоги армії?
В цих умовах вважаю за необхідне продовжувати робити свою роботу. Працювати, підтримувати робоче місце та дух, підтримувати сім’ю та команду.
Тому, не дивлячись ні на що, ми в Rozetka продовжуємо інвестувати в Україну: будуємо нові магазини, розвиваємо Сладську та ІТ інфраструктуру, нікого не скорочуємо, навпаки – набираємо по плану, нових членів команди і нічого не ставимо на п’ять рота. Ми рухаємося вперед, ніхто не хоче, щоб ми зупинялися зараз.
Особисто мені декілька речей допомагають не сидіти на емоційній гойдалці. Перш за все, я б радив знайти те, що вас заспокоїть. Хтось має підготувати список рюкзаків з усім необхідним, хтось пекти пироги, хтось більше часу проводити з дітьми. Я, наприклад, стріляю в стрілу 🙂 До того ж, допомагає бути спокійним:
1. Віра в Збройні Сили України. Майже 8 років ми підтримуємо добровольців, армію і впевнений у їх зібраності, готовності та відданості Україні.
2. 2. Гігієна інформації. Величезна кількість новин – це вброс і фейки. Ось чому я читаю ЗМІ і стрічку надзвичайно вибірково і рідко. Пару разів на день більш ніж достатньо. Ще краще – пару разів на тиждень.
3. 3. Щоденне, регулярне робоче навантаження. Я постійно зайнятий справами, і кожна вирішена маленька задача дає мені відчуття землі під ногами.
Ми нікуди не будемо тікати.
Це наша країна. Наше майбутнє і майбутнє наших дітей.
І пам’ятайте: боягуз помирає сто разів! Тож давайте слідкувати, зберігати спокій та продовжувати робити свою справу.
Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]