“За раз 400 мобиков накрыли” – Російський окупант розповів про втрати в армії росії (відео)

Російський окупант, якого відправили на війну в Україну вмирати через амбіції диктатора путіна, поскаржився на величезні втрати армії країни-агресора.

4мобіків відправляють на передову без підготовки та екіпірування, через що багато хто з них просто тікає з поля бою.

Повідомляєя в розмові загарбника, яку перехопили українські розвідники.

Військовий розповів, що Збройні сили України за один раз знищили близько 400 російських “мобіків”.

“Вчора картоплю копали, сьогодні нас на війну відправили, ніякої підготовки, ніх*я немає. Пацани сиділи, єб*ть, у пункті тимчасової дислокації, у*бали, за раз 400 осіб разом накрили, 400 мобілізованих з одного міста, у місті траур” – сказав він.

Окупант додав, що військові країни-агресора настільки непрофесійні та непідготовлені, що помилково стріляють по своїх позиціях.

“Вчора вертушка від*башила по наших позиціях, наша ж вертушка. З танків тричі ху*рили по наших позиціях, теж переплутали координати. Я вже двічі під танковим обстрілом був, під мінометним обстрілом і з автомата мало не заху*рили свої ж. Пішли по воду, нас свій мало не застрелив, чергою в наш бік ху*рив п’яний” – зізнався злочинець.

Також він додав, що командування терористичною армією росії відправляє своїх солдатів на передову без екіпірування та підготовки.

“На*балово з усіх боків. На “передок” кидають… ні екіпірування, ніх*я немає, пох*й, кидають. А в нас ні тепловізора, ні нічника, ніх*я… У мене автомат, п’ять магазинів, бронежилет 4-го класу, який уламком прошибе, наколінники, каска та окуляри” – каже російський окупант.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]