Його закопали та знищили засоби зв’язку: знайшли тіло водія BlaBlaCar Познякова

Пошук місця поховання тіла Познякова ускладнювався суттєвими змінами рельєфу за п’ять з половиною років.

В СБУ оприлюднили обставини вбивства водія BlaBlaCar Тараса Познякова, тіло якого виявили за п’ять з половиною років, які минули з часу вбивства. Тіло знайшли поблизу траси “Житомир – Київ”.

Слідство отримало інформацію щодо обставин вбивства Познякова. За цими даними безпосередньо застрелив львів’янина громадянин Росії Луан Кінгісепп з пістолета “ТТ”.

Про це повідомляє “Українська правда”, посилаючись на власні джерела.

Кінгісепп зі своїм “побратимом” Дмитром Голубом закопали тіло вбитого та знищили засоби зв’язку, а автомобіль Audi A6 вбитого заховали в одному з гаражних кооперативів у Києво-Святошинському районі Київської області у знайомого Голуба (машину знайшли правоохоронці за кілька днів).

Співрозмовник УП зазначає, що пошук місця поховання тіла Познякова ускладнювався суттєвими змінами рельєфу за п’ять з половиною років, які минули з часу вбивства.

До пошукових робіт залучалася важка техніка, а також застосовувалося спеціальне технічне обладнання – георадар EASY RAD – GPR, що використовується відділом репатріаційних заходів та пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва ГШ ЗСУ.

Нагадаємо, Тарас Позняков зник у Києво-Святошинському районі приблизно за 35 км від Києва 4 квітня 2016 року. Вранці він виїхав зі Львова на власному автомобілі, взявши невідомого попутника через популярний сервіс BlaBlaCar, проте до Києва так і не доїхав. Пізніше правоохоронці знайшли автомобіль зі слідами крові. 5 серпня 2016 року поліція в Хмельницькій області у справі Тараса Познякова затримала ексбійця “Правого сектора” Дмитра Голуба.

Вбивцю Познякова Дмитра Голуба у травні 2019 року засудили до довічного позбавлення волі. 

Головний підозрюваний у вбивстві таксиста – Кінгісепп Луан, у березні 2019 року він загинув внаслідок вибуху саморобної вибухівки у квартирі на столичному проспекті Науки, після трьох років міжнародного розшуку. Луан народився у Російській Федерації, був відомий на прізвисько “Лука”.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]