Ви навіть не помітили, що під час новорічного привітання Зеленський назвав свою головну мету на 2022 рік

Президент хоче, щоб в Україні були нормальні сусіди, які «не стукають у двері зі зброєю».

Володимир Зеленський зазначив, що припинення війни на Донбасі є головною метою українського президента.

Про це глава держави сказав у своєму новорічному відеозверненні.

«І, на жаль, ми не закінчили війну на сході нашої держави. Це моя головна ціль. Тому я кажу «зараз», тому що наступний рік точно буде найкращим. Я впевнений. Найголовніше. Ви всі, ми ще живі.Вся родина збирається за столом,з тобою той, кого любиш, без сміху доньки, татового реву, очей дружини, усмішки сина, маминого м’ясного рулету жити не можна. ,бабусиний пиріг,такі смачні,що вже не хочуть повзати,а треба їх їсти бо бабуся робила.Але це не головне.Найголовніше,що вона ще жива і вона поруч “, – сказав президент.

Він висловив сподівання, що у нас є нормальні сусіди, у тому числі сусідні країни:

“Щоб сусіди – в гості до нас з холодцем і з пляшкою, а не зі зброєю і без стуку. І щоб друзі, і щоб вони були справжні, які готові битися за тебе не у “Твіттері”, а поруч. І щоб родичі приїжджали, і щоб приїжджали частіше – з Донбасу, з Криму. Але не в гості, а до себе, повертались додому. Адже всі ми – одна сім’я: і Донбас, і Крим”.

Далі Зеленський вимовив одне речення російською мовою: “И как только мы уберем линию разграничения в голове, она исчезнет и на карте”.

“І буде так, як має бути! В Україні! Як у пісні: “Одна калина за вікном, одна родина за столом, і Україна, бо в нас іншої нема”. Усього цього я хочу вам всім, дорогі українці, побажати. А ми для цього все зробимо! З Новим роком, дорогі українці!”, – привітав президент.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]