Ветеран: Маю дивовижну новину для ЗЕкоманди. У Пороха тепер ще більше коштів на адвокатів

Петро Порошенко повідомив НАПК про отримання ним компенсації судових витрат від британської юридичної фірми. Швидше за все, це компенсація від Суркіса по справі яку той програв у Британії ще у вересні 2021 р. щодо збитків які нібито він зазнав через націоналізацію Приватбанку.
Порошенко отримав 26,5 мільйони грн., тобто біля $1 мільйона.
Так так, ідеться про той самий суд, який серед іншого назвав Валерію Гонтареву високоповажним професійним банкіром, з 30-річним стажем роботи, коментуючи роботу якої, керівництво МВФ у квітні 2017 р. заявило, що Гонтарева виконала фантастичну роботу.
У тому самому суді позивачами було оприлюднено лист з Міністерства закордонних справ України, яким держава Україні ніби відмовлялася від державного суверенного імунітету за даним позовом. Тобто, претензії Суркіс пред’явив проти Порошенка і Гонтаревої, а платити за збитки йому мусила держава Україна.
Цим листом тоді Суркіс дав зрозуміти Порошенкові і Гонтаревій, що їм нічого платити не прийдеться, тому, мовляв, можуть не хвилюватися – за все заплатить Україна. Але не на того наскочили.
Петро Порошенко пройшов всі судові процедури, виграв суд, зберіг для України кошти яких жадав Суркіс, і на додачу щойно отримав від Суркіса компенсацію.
Маю дивовижну новину для ЗЕкоманди. У Порошенка тепер ще більше коштів на адвокатів. Суркіс профінансував. І так, ті хто зараз фальсифікують справи проти Порошенка аби догодити ОПУ – не Суркіси. В них таких грошей нема. А перед судом рівні всі.
Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]