В разі вторгнення, у російських олігархів у Лондоні можуть конфіскувати майно: подробиці з Великобританії

Велика Британія працює над законопроектом, який дозволить запровадити санкції проти будь-якої організації та осіб з Росії. При цьому не виключається можливість конфіскації майна російських олігархів у Лондоні.

За її словами, що “пріоритетом номер один” для Британії наразі є стримування Росії від нового вторгнення в Україну.

Розповідаючи про те, як можуть бути розширені економічні санкції проти Росії, Трасс заявила, що уряд готовий атакувати “будь-яку компанію, яка представляє інтерес для Кремля”.

“Нічого не виключено. Ми не говоритимемо про деталі щодо того, хто і під якими санкціями буде, цей законопроект дозволить нам бити за ширшим спектром цілей, тому не буде нікого, хто думатиме, що має імунітет від санкцій”, – зазначила міністр.

Трасс наголосила, що у випадку введення санкцій олігархам з оточення президента РФ Володимира Путіна “ніде буде сховатися”.

“Це буде непросто для Росії”, – констатувала глава МЗС Британії.

На питання про те, чи можуть ці заходи вплинути на фінанси у Великій Британії, вона відповіла, що “найважливіше – це захист свободи та демократії”, а це “важливіше, ніж нагальні фінансові проблеми”.

Очікується, що законопроект щодо посилення санкційного режиму проти Росії буде представлений у британському парламенті наступного тижня.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]