Увага! Ми знайшли курорти, дешевші за Буковель! Де бюджетно відпочити на лижних курортах Європи

Європейські гірськолижні курорти щороку приваблюють дедалі більше українців. Гарне технічне оснащення, професійні та любительські траси усіх рівнів, велика кількість розваг, а також відсутність різноманіття пропозицій в Україні роблять їх цікавими для туристів.

OBOZREVATEL підібрав кілька напрямків для новорічної відпустки, які обійдуться не дорожче за Буковель, а інколи й навпаки – дешевше.

У зв’язку зі стрімким поширенням нового штаму коронавірусу – Омікрон – більшість країн посилює карантинні обмеження. Насамперед це стосується туристичної сфери. Перед поїздкою ознайомтеся з офіційною інформацією на порталі, розробленому Консульською службою України.

Ясна, Словаччина

Найбільший гірськолижний курорт Словаччини облаштований на схилах гори Хопок. Усього тут розташовано 14 трас загальною протяжністю понад 50 кілометрів. Більшість із них мають середній рівень складності. Проте є 3 важкі й 3 легкі маршрути.

Скі-пас на добу для дорослого коштує 36 євро, для дитини – 29 євро. Найкраще купувати через офіційний сайт одразу на весь період відпустки.

Середня вартість тижневого туру в період новорічних свят, який передбачає переліт, проживання та харчування на двох, становить 950 євро.

Банско, Болгарія

Курорт біля підніжжя Пиринських гір подобається туристам не лише якісними трасами з товстим шаром снігу, а й близькістю до цікавих екскурсійних маршрутів. Банско – старовинне місто, де майже на кожному кроці є на що подивитися. Гірськолижний сезон тут триває із середини грудня по початок квітня.

Вартість скі-пасу для дорослого становить 35,8 євро, для дітей – 19,45 євро. Додаткові знижки діють для студентів та пенсіонерів.

Середня вартість новорічного туру на тиждень на двох становить 996 євро.

Шпиндлерув Млин, Чехія

Із грудня по квітень бюджетно покататися на лижах можна на курортах Крконоського національного парку в Чехії. Тут розташовано кілька гірськолижних курортів, які разом формують найбільшу зону зимового відпочинку в Чехії. Головною перевагою є велика кількість трас для новачків та комплексна школа для тих, хто хоче навчитися кататися на лижах чи сноуборді.

Скі-пас для дорослого обійдеться в 28 євро, для дитини – в 18. У низький сезон ціни становлять 20 та 13 євро відповідно.

Середня вартість новорічного тижневого відпочинку на двох із харчуванням становить 890 євро.

Пояна Брашов, Румунія

Цей курорт підійде для новачків та сімей із дітьми. Більшість місцевих спусків розташовані на висоті 1030 метрів. Усього працює 12 трас загальною протяжністю 14 кілометрів. Більшість маршрутів пологі та легкі. Також тут обладнані різні розважальні зони для активного відпочинку, такі як ковзанка, ігрові та спортивні майданчики, центр верхової їзди.

Ціна скі-пасу для дорослих становить у високий сезон 25 євро, в низький – 20.

Середня вартість туру із зупиненням у бюджетному готелі поблизу підйомників у новорічний період – від 700 євро.

Пал, Андорра

Чудовий гірськолижний курорт для початківців. Тут є усе необхідне, щоб весело та безпечно провести відпустку. Швидкісні підйомники та зручна інфраструктура роблять цей напрямок популярним серед туристів. Професійні ж лижники та сноубордисти обирають сусідній Арінсал із крутими спусками.

Скі-пас для дорослих коштує 39 євро, для дітей 28,5. Малюки до 6 років катаються безкоштовно. Діють знижки на абонементи.

Середня вартість святкового новорічного туру на двох становить 840 євро.

 

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]