Українські прикордонники продовжують тролити білоруських колег (відео)

Білоруські прикордонники продовжують демонструвати надмірну чутливість.

Вони знову поскаржилися на “погрозливі та непристойні жести” з боку українських колег.

“Акт агресії” білоруси навіть зняли на відео.

“Також зазначаються провокаційні дії з боку представників українських збройних формувань. Люди у незрозумілій військовій формі продовжують демонструвати загрозливі та непристойні жести на адресу білоруських прикордонників. Подібна девіантна поведінка стала нормою для озброєних людей, які охороняють український кордон” – скривджено заявили у білоруській держприкордонній службі.

На опублікованих кадрах український воїн на українській стороні кордону за допомогою невербальних, але дуже однозначних знаків – виставлених вгору середніх пальців – вказує білоруським прикордонникам напрямок руху “російського корабля”.

Також українець переконливо аргументує, чому білорусам не варто відкрито вступати у війну проти України на боці росії.

І робить це без жодного слова, провівши великим пальцем руки по горлу, ніби попереджаючи: на всіх окупантів на українській землі чекає смерть.

Проте білоруські прикордонники, зважаючи на все, попередження не оцінили.

Їх також образило, що українські прикордонники продовжують мінувати прикордонну територію з державою, звідки рік тому вже розпочала вторгнення росія.

Це білоруси назвали “продовженням демонстративного мінування суміжної з Білоруссю території”.

“Питання: чим викликана необхідність укладання на дорогу ще одного ряду мін?” – цинічно поцікавились у прикордонному комітеті Білорусі.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]