У це важко повірити! Працівниця оновленого телеканалу “Рада” зізналася у ненависті до української мови

Працівниця державного телеканалу “Рада” Поліна Шишкіна заявила, що ненавидить українську мову. Водночас національний прапор вона назвала “таким собі” і зазначила, що його творці могли б придумати кращий дизайн.

Відповідне відео публікувала Facebook-спільнота “Невідомий патріот”. Там розповіли, що дівчина розпочинала свою кар’єру на “1+1”, а потім понад рік працювала на телеканалі “Live”.

На початку січня вона одержала посаду гостьового адміністратора на каналі “Рада”. Цікаво, що у соцмережах Шишкіної з освіти вказані лише школа та Київський коледж легкої промисловості.

“Я ненавиджу українську мову… До речі, такий собі (про національний прапор. – Ред.), могли б дизайн інший зробити, нормальний, тому що це п*здець”, – каже дівчина на відео.

Після скандалу Шишкіна записала звернення з вибаченнями за свої слова. А державний телеканал, як пишуть ЗМІ, звільнив одіозну співробітницю.

“Вважаю, що це було неправильно, особливо будучи дочкою учасника АТО. Я, як мінімум, не мала на це права. Повністю усвідомлюю свою помилку і закликаю не повторювати її. Особливо з огляду на нашу геополітичну ситуацію”, – сказала вона.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]