Це ляпас! У Байдена відповіли Зеленському: навіщо просити більше зброї, якщо загроза від РФ не зросла

Президент США Джо Байден і його радники Білого дому впевнені, що твердження українського гаранта Зеленського про те, що Захід перебільшив загрозу російської агресії, є безпідставними. Це підтверджує не тільки зовнішня розвідка, але й українське Міністерство оборони має зростаючий попит на зброю НАТО.

Про це йдеться в аналітичній статті CNN, що вийшла після пресконференції Зеленського для іноземних ЗМІ. Адміністрацію Байдена помітно обурив закид українського президента в нібито нагнітанні західного порядку денного, який ймовірність нової атаки РФ називає “неминучою”.

“У нас є питання до українського лідера: навіщо робити подібні публічні заяви та спотворювати інформацію? Адже США на сьогодні залишаються вашими головними стратегічними партнерами у протистоянні агресії Росії. Якщо загроза на кордонах справді завищена з нашого боку, то чому вам потрібно більше озброєння?” – передають у ЗМІ слова із джерел у Білому домі.

Поряд із цим американська сторона продовжує наполягати на тому, що саме попередження про майбутні санкції, запущені у разі вторгнення в Україну, здатне стримувати російську ескалацію. Щодо цього позиція Зеленського помітно відрізняється: політик переконаний, що США необхідно вводити антиросійські санкції до того, як станеться найгірше.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]