Це кaрмa! Просто гляньте на це, це кадри з Дoнeцька: Як тiльки ви дiзнaєтeся кyди вcі цi люди йдуть – у вaс бyдe ш0к

Фотографії, зроблені іспанським фотографом Ману Брабо на контрольно-пропускному пункті «Станиця Луганська» та опубліковані у Twitter, вразили користувачів цієї соцмережі своєю простотою та точністю передачі терористичного інциденту на єдиному блокпосту в Луганській області.

Велика група людей, речі в інвалідному візку, жінка на передньому плані тримає інваліда на візку, який не може пересуватися самостійно.

Минуло чотири з половиною роки, як мешканці Луганської області через окупацію втратили свободу виїзду до найближчого населеного пункту.

Поїздка в безлюдний район села Луганська в Станиці, як правило, є випробуванням, і її складність майже така ж складна, як і підкорення восьми тисяч Гімалаїв.

І це при тому, що до 2014 року чимало жителів Станиці Луганській їздили в обласний центр і назад щодня – вони працювали в Луганську. Тоді дорога займала до півгодини, тепер, щоб потрапити в Станицю, люди в чергах стоять по 6-9 годин.

У коментарях до посту з фото користувачі соцмережі писали, що чимала частка провини в тому, що на жителів окупованих територій обрушилися такі біди, лежить на самих луганчан. Вірніше, на тих з них, хто хотів “померти в Росії” і з іконами виходив на дороги, перешкоджаючи просуванню українських військових.

Зараз серед тих, хто змушений ризикувати здоров’ям в поїздках за українськими пенсіями і посібниками, напевно є і учасники таких “ватних” акцій. Але є і ні в чому не винні люди, заручники і жертви обставин, жертви “русского мира”, безглуздого і нещадного.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]