Це бумеранг! У Києві 16-поверховий житловий будинок почали опалювати дровами

У Києві мешканці проблемної новобудови почали опалення дровами 16-поверхового будинку. Твердопаливна котельня змонтована у ЖК “Кузьмінський-2”.

За словами журналіста, експерта з питань ЖКГ Володимира Гуцула, у будинку не встановлено жодних комунікацій. Втім, у коментарях до посту мешканці ЖК запевняли, що водопровідна система працює справно, газ до будинку підводити і не планували.

«Поки всі говорять про перспективу ціни на газ та тарифів на централізоване опалення, у Києві запрацювала ще одна твердопаливна котельня у багатоквартирному будинку … ЖК Кузьмінський-2.

“До будинку не підведено жодних комунікацій. Єдине, що є, – це електричні кабелі, які йшли на будівельний майданчик”, – запевняє журналіст.

«У будинку є всі комунікації, крім газу. Але газ там не планували. А ця котельня – це плюс, а не мінус», – обурився у своєму коментарі користувач Олексій Шарапов.

Це не єдиний комплекс Войцеховського, де опалюють квартири дровами. Взимку 2020-21 рр. так само вчинили жителі ЖК “Олімпійське містечко”.

ЖК “Кузьмінський-2” розташований у Києві на вул. Магістральній, 33. Будинок почали зводити у 2014 році, квартири у ньому продавали з 2016 року. Забудовник так і не довів об’єкт до повноцінного завершення будівництва.

Новобудова розташована на земельній ділянці з цільовим призначенням “присадибна ділянка”. Ба більше, ділянка знаходиться на межі приватного сектору та лісопарку.

Проблеми з опаленням у будинках із приватними котельнями, на жаль, не рідкість. У деяких населених пунктах у багатоповерхівках навіть у грудні не було опалення, і винних у такій ситуації знайти практично неможливо.

Кабмін говорить про відповідальність місцевої адміністрації, місцева влада зі свого боку скаржиться на відсутність повноважень для контролю, а самі постачальники звинувачують мешканців, які невчасно сплачують за комуналку.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]