“Точно українець?” Ломаченко не захотів взяти український прапор після чемпіонського бою..

Знаючи непросте ставлення до себе багатьох українців, особливо через неоднозначні вчинки, пов’язані з Росією, Василь знову навіщось провокує скандал. Пишатися малою батьківщиною – схвально, але прапор рідного міста доречний на якійсь національній першості, а не на міжнародній події такого масштабу.

OBOZREVATEL просить Василя Ломаченка та його команду відповісти на запитання, чому він не розгорнув прапор України після бою з Коммі.

Ексчемпіон світу у легкій вазі Василь Ломаченко (16-2, 11 КО) після перемоги над представником Гани Річардом Коммі (30-4, 27 KO) розгорнув у рингу прапор Аккермана. Місто в Одеській області, яке з ХХ століття має назву Білгород-Дністровський, є рідним для 34-річного українця.

Зазначимо, що цей самий прапор Лома підняв біля свого будинку в Лос-Анджелесі, коли готувався до поєдинку проти Масайоші Накатані.

Тоді деякі іноземні фанати подумали, що Василь поставив прапор Іспанії, й почали йому писати іспанською.

“А до чого тут Україна? Переміг просто боксер, який давно не виносить прапор України, він його навіть відкидав! Тепер він просуває просто федералізацію! Його край, його домівка, і то він не вважає Україною. У Усика Крим тих людей, які там живуть…” – пишуть користувачі.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]