“Синьо-жовтий прапор допоміг!” Берiнчик переміг росіянина у чемпіонському бою

Чемпіон WBO International у легкій вазі Денис Берінчик (15-0, 9 КО) захистив свій титул. Напружений бій проти росіянина Іси Чанієва (15-3, 7 КО) у Броварах на рингу ТРЦ “Термінал” завершився перемогою українця за очками: 116:112, 118:110, 118:111.

Берiнчик дуже зарядився на бій і намагався працювати комбінаціями, максимально вкладаючись в удари. У Чанієва пройшло кілька бічних у голову, але сильної шкоди українцю вони не завдали.

З другого раунду у рингу розпочався справжній махач. Обидва боксери забули про захист, показуючи відкритий бокс, нерозумно кидаючись на обмін ударами. Агресором був росіянин, який захопив центр рингу, потужно працюючи по корпусу Дениса. Наш співвітчизник намагався демонструвати технічнішу відповідь.

Берінчик дуже грамотно працював у захисті, тоді як Чанієв не соромився йти в ближній бій, максимально наповнюючи силою свої удари. Денис відповідав і бічними, і джебами. Трихвилинка завершилася чудовою бічною плюхою від Дениса.

У четвертому відрізку швидкості трохи впали. Обидва бійці лише на останніх секундах знову зарубалися біля канатів.

Поступово перевага почала переходити до боксера з Краснодона. Чанієв періодично намагався знову нав’язати відкритий бокс, і Денис на це піддавався, незважаючи на застереження тренера. За 25 секунд серійна атака трохи вразила росіянина. Водночас зустрічний прямий серйозно розбив (або, найімовірніше, зламав) ніс українцю.

У 6-му раунді Іса намагався максимально використовувати цю перевагу, працюючи джебом. Затишшя в рингу чергувалося відкритою рубкою.

Чанієв дуже добре працював корпусом, витримуючи численні “постріли” Дениса. Водночас український спортсмен грамотно рухався на ногах. Напрямок бою змінювався за раунд кілька разів.

На початку восьмої трихвилинки Берінчик потягнувся за суперником і пропустив кілька силових хуків.

До 9-го раунду боксери помітно втомилися. Чанієв зустрічав удари з опущеними руками, що ледь не коштувало йому достроковою перемогою. Денис чудово провів свої атаки, змушуючи росіянина відбиватися у кутку рингу.

У чемпіонських раундах Берінчик іноді зупинявся, чим користувався його суперник, відважуючи бічні удари. Денис також не відставав, працюючи короткими хуками по щелепі.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]