Штучно підняли ціни! Скандал з пальним на українських АЗС

Деякі гравці українського паливного ринку, наживаються на людях під час війни і намагаються максимально заробити грошей. За словами міністра енергетики Германа Галущенка, “за таке треба розстрілювати”.

“Ми не можемо виключати недобросовісних дій гравців ринку. Очевидно, є випадки, коли дехто намагається максимально заробити на людях в умовах війни. Це навіть не недобросовісна конкуренція, за таке треба розстрілювати”, – повідомив Герман Галущенко в інтерв’ю Forbes Ukraine.

Галущенко наголосив, що на даний момент не може сказати, хто саме це робить і в яких обсягах. “Мають бути відповідні дії силових структур Антимонопольного комітету. Вони розберуться”, – додав він.

“Росіяни зруйнували наші нафтобази, Кременчуцький НПЗ. Безумовно, це вплинуло на ринок. Ми були змушені повністю перебудовувати логістику. Ми працюємо над збільшенням імпорту пального. В травні він зріс автомобільним транспортом в 15 разів у порівнянні з березнем, річковим транспортом і залізницею – у 5 разів”, – підсумував Галущенко.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]