Щойно стало відомо! Росіяни 0бсtрілялu ракетами аеропорт у Вінниці (відео)

У неділю, 6 березня, близько 14:00 російські окупанти ракетами обстріляли аеропорт у Вінниці (село Гавришівка). Про це повідомив штаб Сухопутних військ ЗСУ. Президент Володимир Зеленський наголосив, що по Вінниці окупанти випустили вісім ракет, і вкотре закликав світових лідерів закрити небо над Україною.

«У Вінниці рашисти щойно обстріляли аеропорт», – йдеться у повідомленні Сухопутних військ ЗСУ у неділю, 6 березня.


Про обстріл повідомив також голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. «Вінничани, в нас недобра новина. Внаслідок ракетного обстрілу в район Гавришівки було попадання у військовий об’єкт. Наразі працюють служби ДСНС», – розповів Сергій Борзов.

Зі слів президента України Володимира Зеленського, внаслідок авіаудару аеропорт у Вінниці зруйновано. «Щойно мені доповіли про ракетний удар по Вінниці. Вісім ракет по Вінниці, яка ніколи не загрожувала Росії жодним чином. Ракетний удар – жорсткий, цинічний. Повністю зруйнований аеропорт», – сказав президент. Він вкотре закликав світових лідерів закрити небо над Україною.

 

«Ми повторюємо кожного дня: закрийте небо над Україною для російських ракет, бойової авіації, для всіх цих терористів. Зробіть гуманітарну повітряну зону. Ми – люди. І це ваш гуманітарний обов’язок – захищати людей. Якщо ви цього не зробите. Якщо не дасте нам хоча б літаки, щоб ми могли самі себе захистити, то можна зробити один висновок – ви також хочете, щоб нас дуже повільно убивали. Це також і відповідальність політиків світу, західних лідерів. Від сьогодні і назавжди», – наголосив Володимир Зеленський.

За даними ДСНС, внаслідок ракетного обстрілу виникла пожежа складу з паливно-мастильними матеріалами на площі близько 1 тис. м2 та частково зруйнована адмінбудівля. З-під завалів витягли четверо людей, одна людина загинула.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]