Що найбільше дивує українців які переїхали у Німеччину. Звички які нам потрібно перейняти

До Німеччини виїхало безліч українців, особливо цього року. Це пов’язане із сумними подіями у нашій країні.
Жителька Києва розповіла про свої враження від перебування у цій прекрасній країні та назвала речі, які її тут здивували. Жінку звати Галина Литовченко. Розпочала вона свою розповідь із мінусів.
Одним із найпроблемніших явищ у Німеччині жінка вважає бюрократію. Вона зазначає що паперових клопотів тут дуже багато і це забирає багато сил та енергії. Втім, зізнається Галина, до цього вона звикла. Її здивувало, що документи тут заведено передавати поштою. Звичайно ж для українця це дивина.
Однак, як говорить киянка, у нас є чого повчитись у німців. Жінка виділила декілька характеристик, які було б не зайвим перейняти і використовувати в Україні.
Отже:
– сортувати відходи. У Німеччині є декілька видів сміттєвих баків. Німець ніколи не дозволить собі викинути харчові відходи у бак для скляної тари;
– уважне ставлення до деталей та своєї роботи. Німці завжди якісно виконують свою роботу. Схоже що вислів “німецька якість”, – це не пусті слова;
– німці завжди намагаються використовувати свої ресурси максимально економно та ефективно. Перед важким опалювальним сезоном це особливо актуально для України. Економія газу, води, електроенергії, – це те, чого українцям однозначно варто повчитись у Німеччини.
– прикрашати свій дім, вулицю, підвіконня, тераси та й взагалі все що Вас оточує.
Якщо у німця навіть невеличке житло він буде намагатись максимально його прикрасити. Це можна зробити квітами, деревами, красивими декораціями і т.д.
Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]