Розкрито “таємницю” гігантської металевої кулі, яку викинуло на пляж в Японії

Гігантська металева куля, яку було викинуто хвилею на пляж Японії і яка викликала підозри у влади, виявилася звичайним буєм.

Після рентгенівського знімку поліція підтвердила, що це просто великий сферичний шмат металобрухту, який не містить жодної вибухівки.

Океанограф Інституту океанографії Скрипса Каліфорнійського університету в Сан-Дієго Уве Сенд розповів, що буї, подібні до виявленого в Японії, широко доступні для придбання в Інтернеті і їх можна побачити на Pinterest.

Експерт пояснив, що океанографи використовують різні типи буїв для багатьох видів досліджень і зазвичай розфарбовують їх у яскраві кольори з ім’ям або номером телефону, часто прикріплюючи світло чи маяк, щоб відстежувати прикріплене до них дороге обладнання.

Сенд зазначив, що зазвичай вони виготовлені зі сталі і часто використовуються для швартування кораблів у гаванях або в морі, вони плавають на поверхні, на відміну від інших буїв, які можуть витримувати тиск води.

Водночас вчений порахував реакцію на буй, знайдений у японському місті Хамамацу, трохи дивною, враховуючи широке використання таких пристроїв у дослідженнях океану та морських перевезеннях.

Нагадаємо: 21 лютого на узбережжі в Японії виявили невідому кулю, доступ до місця одразу ж обмежили через загрозу вибуху.

Об’єкт перевіряли фахівці, які прибули на місце події.

Після цього в мережі поповзли домисли, жарти та меми з приводу походження знайденого предмета.

Основна маса коментарів підозрювала гігантську кулю у шпигунстві та відображала геополітичну напруженість.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]