Путін доживе до 2023-го і все: відомий російський філософ назвав точну дату

Володимир Путін проживе ще близько року і все.. Про це повідомив російський філософ і окультист Андрій Космач у розмові з Марком Фейгіним.

“Від кінця грудня 21 року місячні вузли перейшли у знаки осі Телець – Скорпіон , де вони пробудуть до липня 23 року . І всі основні події , безпосередньо пов’язані з долею Росії та України , формуватимуться і реалізовуватимуться саме під впливом цих вузлів . Протягом цього півторарічного циклу особливу увагу слід приділити трьом коридорам затемнень . Перший коридор затемнень у нас завершився цієї весни: це квітневе та травневе затемнення . Наступне затемнення – це жовтень – листопад 22 року , і , нарешті , найважливіша частина затемнень – сесія затемнень – це квітень та травень 23 року”, – пояснив філософ.

І ось нарешті це станеться! Після весняного коридору затемнень 2023 року , повного сонячного затемнення , яке відбудеться 20 квітня 2023 року , і напівтіньового місячного затемнення , яке відбудеться 5 травня 2023 року, за словами окультиста , “життєвий шлях російського суверена завершиться”. Будемо надіятися, що це станеться ще цього року..

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]