“Просuмо мешkанцiв Одeщuнu вuїхатu з рeгiону!” Нa вiднoвлення енeргоoб’єkтів мoже знaдобuтuся до 3 місяцiв

За попередніми прогнозами, часу на відновлення енергооб’єктів в Одеській області знадобиться біля 2-3 місяців.

Про це повідомляє Департамент систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОДА.

“Сьогодні вранці ворог завдав підступного удару по об’єктам енергетичної інфрастуктури в Одеській області. Ситуація дуже складна. Без світла залишилася Одеса та майже весь Одеський район. Енергетики зробили все можливе та неможливе, щоб подати напругу на об’єкти критичної інфрастуктури. Щоб ви вдома мали воду та тепло.

За попередніми прогнозами, часу на відновлення енергооб’єктів в Одеській області знадобиться набагато більше, ніж в попередні рази після ворожих обстрілів. Мова йде не про дні, а навіть тижні і не виключено, що 2-3 місяці.

Ми розуміємо, наскільки складно такий довгий час перебувати без електропостачання. Особливо тим родинам, чиє житло повністю на електрозабезпеченні, у кого малі діти або рідні похилого віку. Саме тому, звертаємося до вас із проханням, якщо ви розумієте, що найближчим часом вам буде складно обходитися без електроенергії і ви маєте можливість тимчасово виїхати з міста Одеси до Одеської області або за її межі, то це варто зробіть зробити.

 

Зі свого боку енергетики та органи влади інтенсивно працюватимуть над відновленням інфраструктури. Ми будемо систематично та оперативно інформувати вас про прогрес у відновлювальних роботах.

Після їх завершення, енергокомпанія буде намагатися вмикати світло хоча б на невеликий час. Нагадуємо, коли в ваших будинках з’явиться електроенергія, не вмикайте одночасно праски, бойлери, чайники чи електроплити в розетки. Це спровокує нові аварійні ситуації і ви можете залишитися без світла надовше”, – йдеться у повідомленні ОДА.

“Після вранішніх атак ворога по об’єктам енергетичної інфрастуктури в Одеській області 10 грудня, енергетики ДТЕК та НЕК Укренерго подовжують відновлювати зруйновані енергооб’єкти. Без світла залишилаються Одеса та майже вся область.

“Одразу після атак на об’єкти енергоінфраструктури, енергетики ДТЕК та НЕК Укренерго зробили все можливе, щоб оперативно подати напругу на об’єкти критичної інфрастуктури – котельні, водоканал, лікарні. Щоб попри відсутність світла у мешканців Одеси були тепло та вода. Нам зараз потрібно пам’ятати, що ми – Українці. Ми незламні і непереможні. Зараз в мережах не струм, а лють і кров наших енергетиків”, – підкреслив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі.

Ситуація в енергетиці Одеської області залишається складною. Енергетики продовжують невпинно працювати для того, щоб відновити зруйноване ворогом і отримати можливість відновити електропостачання для жителів міста та області за стабілізаційними графіками.

 

Загалом в Одеській області цілодобово працює 206 бригад ДТЕК Одеські електромережі задля оперативного усунення аварій та повернення світла в домівки клієнтів, щойно це стане можливим.

За попередніми прогнозами, часу на відновлення енергооб’єктів в Одеській області знадобиться набагато більше, ніж в попередні рази після ворожих обстрілів.

Після завершення відновлювальних робіт, енергетики ДТЕК Одеські електромережі зможуть розпочати вмикати світло на деякий час.

 

Цензор.НЕТ

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]