“Прoпoную тoбі вuвестu свoї вiйсьka нa Рiздвo..” Щoйно, Зeленсьkuй зaпропонувaв рoзпoчатu вuведeння вiйсьk з тeрuторії Уkрaїнu

Президент України Володимир Зеленський запропонував Кремлю здійснити крок до дипломатичного врегулювання, який полягає у початку виведення російських військ із міжнародно визнаної території України на Різдво.

 

“Пропонуємо Росії здійснити конкретний і змістовний крок до дипломатичного врегулювання, про який у Москві так часто говорять. Попереду свята – це час, коли нормальні люди думають про мир, а не про агресію. Я пропоную Росії хоча б спробувати довести, що вона здатна відмовитися від агресії”, – заявив Зеленський, виступаючи за допомогою відеозв’язку перед лідерами країн G7.

“Було б правильним саме на це Різдво розпочати виведення російських військ з міжнародно визнаної території України”, – додав він.

Якщо Росія здійснить це, як зазначив президент Украни, то буде забезпечено і надійне зупинення бойових дій.

 

Зеленський також наголосив, що “відповідь із Москви покаже, чого там насправді хочуть – подальшого протистояння зі світом або, нарешті, завершення агресії”.

“Окупант повинен піти. І це обов’язково станеться. Я не бачу причин, чому б Росії не зробити це зараз – на Різдво”, – зазначив Зеленський.

 

Цензор.НЕТ

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]