“Пoчyв xpuплuй roлoc, a пoтiм…”, з Kpeмля пogзвoнuлu в OП Пoвiдoмuлu пoдpoбuцi

З’ясувалося зміст телефонної розмови близького соратника путіна Дмитра Козака із головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком.
Так, видання The Washington Post повідомляє, що він відбувся першого дня повномасштабного російського вторгнення в Україну, 24 лютого. Єрмак, як пише TWP, побачивши, що дзвонить Кремль, спочатку не міг себе змусити взяти себе до рук.
«Телефон задзвонив один раз, потім ще. Він відповів. Він почув хрипкий голос Дмитра Козака, заступника глави адміністрації Кремля, який народився в Україні, але давно увійшов до найближчого оточення Путіна. Козак сказав, що українцям час здаватися», повідомляють журналісти.
Єрмак у відповідь вилаяв Козака і поклав слухавку.
Додамо, що раніше російськоізраїльський бізнесмен, один із колишніх керівників нафтової компанії ЮКОС Леонід Невзлін в інтерв’ю Дмитру Гордону розповів, що Козак був проти війни Росії з Україною і “не давав шансів” повномасштабного вторгнення.
“Ніхто з експертів, жодна група не давали переваг воєнному вирішенню питання. Більше того, оскільки вони працювали останнім часом через Козака, то й Козак не давав жодного шансу воєнному вирішенню питання, а весь час намагався переконати Путіна [не розпочинати війну проти України] “, Розповідав бізнесмен.
За словами Невзліна, Козак був проти вторгнення.
«Наскільки я знаю – а я думаю, що я знаю правильно, – Путін з ним провів близько двох годин перед тим, як була ця Рада безпеки. Козак намагався його переконати не ухвалювати військове рішення, але не зміг. І він не мав жодного вибору, крім того, щоб на Раді безпеки – природно, за вказівкою Путіна – підтримати це рішення. Але він у цьому більше не бере участі», повідомив Невзлін.
Додамо, що Козак народився у селі Бандурове Кіровоградської області, навчався у Вінницькому політехнічному інституті.
Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]