Офіційні вихідні в грудні 2021 року в Україні: коли та скільки відпочиватимемо

У грудні 2021 року в Україні буде 9 офіційних вихідних днів. Один із них є додатковим, передбаченим календарем державних свят.

Так, 25 грудня католики, протестанти та частина православних відзначають Різдво Христове. Цього року воно випадає на суботу, у зв’язку з чим понеділок, 27 грудня, згідно зі статтею 73 Кодексу законів про працю України, буде неробочим.

Так, на честь свята українці відпочиватимуть три дні поспіль: 25, 26 та 27 грудня. Крім того, вихідними є традиційно суботи та неділі 4-5 грудня, 11-12 грудня та 18-19 грудня.

Примітно, що робочі передсвяткові дні буде скорочено на одну годину. Це такі дати, як 24 грудня, а також переддень Нового року 31 грудня.

Як відомо, в листопаді 2017 року президент Петро Порошенко підписав закон 2211-VIII, яким було встановлено вихідний у так зване “католицьке” Різдво 25 грудня – цього дня народження Ісуса Христа відзначають віряни, які дотримуються григоріанського календаря.

На перший місяць зими також випадають такі великі свята, як День святого Миколая, Введення в храм Пресвятої Богородиці, День Георгія Побідоносця, День Андрія Первозванного.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]