Нарешті проснулись! Резніков терміново закликав Канаду, США та Британію направити військових до кордону з РФ

США, Великобританія та Канада могли б направити своїх військових до кордону з Росією. Це можна зробити у межах програми навчання в Україні, розширивши її.

Таку заяву глава Міністерства оборони України Олексій Резніков зробив в інтерв’ю The Globe and Мail. За словами голови відомства, якщо зволікати, може бути вже пізно.

Міністр сказав, що ці країни повинні швидко надати військову підтримку Україні.

“Американських та британських солдатів можна розмістити на позиціях поблизу лінії фронту. У вас є програма навчання в Україні. Думаю, ми можемо її розширити. Замість 50 інструкторів надішліть 500 інструкторів”, – сказав Резніков.

За його словами, війська потрібно розмістити у видимих для Росії містах – Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі, а також на Зміїному острові.

Крім того, міністр заявив про необхідність “швидкої відповіді” союзників у допомозі з вирішенням проблеми нестачі зенітних ракет, сучасних бойових літаків та військових судів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, розвідка США має у своєму розпорядженні дані, які можуть свідчити про підготовку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Для цього Москва може задіяти 175 тисяч військових одночасно з кількох напрямків.

Наразі, зазначається у заяві, біля кордонів України зосереджено 50 бойових тактичних груп армії РФ, що становить лише половину від кількості, яку планується перекинути.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]