“Можете забути”.. Правду про Польщу вже не приховати. Тепер на заробітки ніхто не поїде

Українським заробітчанам у Польщі не варто очікувати захмарних зарплат у тисячі доларів, тому що поняття «високі зарплати» в країні відносне: гроші заробляють лише ті, хто працює на небезпечних виробництвах або є справжніми фахівцями галузі.

Це показано в сюжеті 5 каналу.

«Тут не варто розраховувати на тисячі доларів високих зарплат. Ні, це не про Польщу. Ми не враховуємо професії та роботи, за які ви отримуєте вищі зарплати: по-перше, тому що це шкідливе виробництво, або у вас професія – Водії вантажівок. , зварювальники, електрики зі знанням мов», – пояснює робітник і блогер Андрій Зеланс.

При цьому, за оцінками експертів, рівень заробітної плати українських експертів і професійних представників нині не нижчий за зарплату, обіцяну за кордоном.

“Ми бачимо тенденцію зростання зарплат в Україні. По-друге, все таке домівки знаходяться тут і родини, і по-третє, є велика кількість роботи, яка з’явилася, також зросла кількість вакансій, які потребують робочої сили”, – уточняє фінансовий аналітик Василь Невмержицький.

При цьому експерти переконані, що повертати співгромадян додому має допомогти держава.

Крім збільшення доходів населення та соціально-економічної стабільності, експерти радять якнайповніше інформувати українців про ризики трудової міграції – через усі можливі канали комунікацій.

За матеріалами

Поділитися у Facebook: