I0 xв. тoмy втoмлeнuй nyтін вuйшoв дo жypнaлicтiв i npuзнaв noтyжнuй yдap no pф… Kaжeш, вu єщo нє нaчiнaлi ? Hу-нy..

 

Після багаторічного висміювання західних санкцій Володимир Путін все ж таки визнав, що обмеження серйозно вдарили по російській економіці.

Заява прозвучала під час засідання кабінету міністрів РФ,  повідомили  на сайті Кремля.

” Я бачу, деякі колеги вже так дещо поверхово починають ставитись до заходів, які ми повинні вживати щодо усунення можливих загроз. Мовляв, наплювати на них… Так, ми і повинні почуватися впевнено, але ризики ми повинні бачити “, – заявив глава Кремля.

 

Однак, незважаючи на явні проблеми в РФ, російський диктатор продовжив запевняти зростання виробництва нафти. Зі слів Путіна, з початку 2022 року рівень видобутку перевищив показник попереднього року на 3,5%. Зберігати вуглеводні вже ніде, а тому Москва, яка залишилася без західного паливного ринку, тепер збирається продавати сировину на Південь і Схід.

 

Блогер Ель Мюрид  звернув увагу на слова у промові Путіна: ” Так званий економічний бліцкриг, який задумали наші недоброзичливці щодо Росії, він, звичайно ж, провалився “.

 

Мюрид каже, що вперше у житті почув словосполучення “економічний бліцкриг”. Ця зв’язка слів – з лексикону військових. Економісти ніколи так не користуються.

 

Блогер вважає, що російське керівництво тривалий час жило у своєму світі, а тому не змогло адекватно реагувати на виклики. Швидше за все, результат їхньої політики став неприємним відкриттям.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]