“Дoмoвтecя з нaмu прo перемuр’я, а то гіршe бyде”, – Бєлковськuй розпoвів, щo задумалu у Kремлі

Впливове видання The Telegraph несподівано опублікувало статтю, що вихваляє командувача окупаційного угруповання ЗС РФ в Україні генерала Сергія Суровікіна. Це частина інформаційної війни Кремля.

Про це розповів у своєму блозі відомий російський політтехнолог, публіцист Станіслав Бєлковський.

Автори статті під назвою “Генерал Путіна “Армагеддон” зміцнює дисципліну та стабілізує російську армію” розсипалися компліментами на адресу Суровікіна. У ній ідеться, що російський воєначальник нібито є “небезпечним супротивником” для українців. Його називають “найкомпетентнішим командиром” у російському окупаційному угрупованні через систему оборони та терористичні удари по українській енергосистемі.

“Після відступу російські солдати вирили мережу траншей, яку українським силам буде важко прорвати”, – пишуть у The Telegraph.

Бєлковський вважає, що ця стаття ініційована Москвою.

“Кремль через західні ЗМІ продовжує PR-кампанію на тему: скоріше домовтеся з нами про перемир’я, а то гірше буде”, – написав політтехнолог. Він запевнив, що досягнення кремлівського генерала сильно перебільшені. Над його системою оборони, так званою “лінією Суровікіна”, потішається навіть диверсант Ігор Стрєлков.

Він зазначив, що ці споруди безглузді у нинішній війні, не стримають ЗСУ, а гарні лише як засіб для відмивання величезних грошей, та й план переходу до оборонної та терористичної тактик, запевнив Бєлковський, у Кремлі ухвалили задовго до призначення Суровікіна.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]