До уваги батьків! Цей популярний напій справжній яд, який pyйнyє наші кістки, алe ДІТИ п’ють його мало не щодня

Дослідження показують, що звичайна «кока-кола» шкідливіша за алкоголь. Те ж саме можна сказати про будь-який солодкий і газований напій: стакан газованої води може зашкодити організму більше, ніж склянка горілки! Адже багато хто використовує солодку воду щодня.

ШКІДЛИВІ НАПОЇ

А ви знали, що у «Кока-колі» є величезна кількість цукру. Навіть маленька пляшечка газованого напою – справжня отрута.

Печінка і підшлункова залоза відразу реагують на цукор в напої. Він виділяє багато інсуліну, підвищуючи рівень цукру в крові і кров’яний тиск. Вся глюкоза в напої миттєво перетворюється в жирові клітини. Уявіть собі 10 чайних ложок цукру в пляшці! Це кілька додаткових сантиметрів на талії. Вживання солодких газованих напоїв є основною причиною діабету та ожиріння, але це ще не все. Фосфорна кислота в Coca-Cola зв’язується з кальцієм, магнієм і цинком у тонкому кишечнику і прискорено виводить їх з організму! А цих елементів ми вже вдосталь отримуємо з їжі.

В результаті кістки стають ламкими і погіршується обмін речовин.

До потенційно небезпечних для здоров’я напоїв можна віднести також всі енергетики і солодкі соки з консервантами: все через високий вміст цукру. У порівнянні з цим питтям навіть хмільне пиво – найкорисніший продукт!

Перш ніж в черговий раз втамувати спрагу газованою водою, згадайте про нашу статтю. Хвилинне задоволення може коштувати вам здоров’я.

Поділися цією інформацією з друзями, адже деякі п’ють «Кока-колу» кожен день!

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]