Бутусов: Ні в якому разі не віддаємо пoлoнeнuх РФ матерям, їх всіх треба зібрати і змусити..

Відомий журналіст Юрій Бутусов розкритикував ініціативу у внутрішньополітичному відомстві про видачу російських полонених їхнім матерям, які особисто прибудуть у зруйновані синами міста. На його думку, це ніяк не перевиховає молодих найманців, а може завдати нашій країні лише шкоди.

Свої думки з цього приводу він написав на своїй сторінці у Facebook. Військовий експерт зазначив, що кожен окупант повинен відчути всі “принади”, скоєного ним вторгнення.

“Російські матері повинні приїжджати та жити з ними в тих же містах, які бомбить російська авіація, ховатися від повітряних атак. І дзвонити до Росії, щоб розповісти родичам та друзям про свої враження”, – переконаний Бутусов.

Також він зауважив, що гуманізм українців може спричинити нові небезпеки. Росіяни, які вже побували в Україні, повертатимуться на війну або надаватиме противнику тактичну ситуацію в містах, де проходили бої.

“Тому прошу, жодних російських військових до моменту виведення військ не віддавати, це гуманізм, який дуже дорого коштуватиме”, – закликав журналіст військове командування.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]