“Байден надсилає Путіну чіткий сигнал”. США передали Україні нову партію зброї

Північноатлантичний альянс продовжує щодня надавати Україні зброю, щоб допомогти обороні в разі можливого вторгнення Росії. Таким чином НАТО дає чіткий сигнал Москві: Захід побудував повітряний міст через український кордон, і постачання зброї тільки збільшаться, якщо почнуться бойові дії.

Про це у Facebook написав журналіст Юрій Бутусов. Він зазначив, що західні партнери не приховували номенклатури озброєння, що надходить до нашої країни, і задекларував їх тип і характеристики.

Так, у черговому постачанні, відправленому під конвоєм з арсеналу Редстоуна, за словами Бутусова, передбачено:

  • Для поразки танків та будь-яких інших бойових машин, що маневрують, на дальності до 2500 метрів – ПТРК Javelin.
  • Для поразки гелікоптерів та низьколітальних штурмовиків та винищувачів-бомбардувальників – ПЗРК Stinger.
  • Для поразки танків на дистанції до 800 метрів із закритих приміщень у місті – одноразовий РПГ NLAW;
  • Для ураження піхоти в укриттях у міських боях – одноразовий РПГ BDM/SMAW-D.

Бутусов також зазначив, що будівництво повітряного мосту між регіонами НАТО та Україною є найважливішим стратегічним досягненням у перспективах для оборони. Умовний об’єкт функціонуватиме, поки Путін де-факто не відведе свої численні війська та важку техніку від кордонів нашої держави.

“Тобто навіть у разі ударів Росії по українських оборонних підприємствах та по арсеналах, боєприпаси в Україні не закінчаться, і НАТО продовжуватиме постачання під час бойових дій. А це найважливіша зміна стратегічної обстановки, новий фактор оборонного планування України”, – зауважив український журналіст.

Повідомлення Бутусова про нове постачання озброєння зі США підтвердили й офіційні особи в українському оборонному відомстві. Цього разу на територію України прибуло 80 тонн найновіших технологій для посилення позицій ЗСУ перед загрозою вторгнення супротивника.

“Другий літак уже в Києві! Понад 80 тонн зброї для посилення обороноздатності України від наших друзів із США! І це не кінець”, – написав глава Міноборони Олексій Резніков у себе в Twitter.

Джерело

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]