“А сказати то нічого…” – Мовчання путіна у річницю вторгнення росії в Україну

Диктатор путін не коментував річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого.

Експерти пов’язують це з тим, що росія не змогла досягти жодної із заявлених главою Кремля цілей і не має значних територіальних досягнень з липня 2022 року.

Замість президента росії до росіян фактично звернувся терорист Ігор Гіркін і передбачив неминучу поразку країни-агресора, йдеться в аналітиці Інституту вивчення війни.

Коментарі про річницю повномасштабної геноцидної війни росії проти України видали деякі кремлівські пропагандисти.

Також на дату відреагував терорист Гіркін, який “перепрофілювався” у блогера. Він поскаржився, що ніхто на росії не пам’ятає великих втрат російської окупаційної армії, а також спрогнозував, що росія вступила в тривалу війну на виснаження.

У той час як путіну не було чого сказати своїм громадянам, терорист Гіркін видав, що Україну, яка отримує міжнародну підтримку, важко перемогти силами невмотивованої окупаційної армії.

При цьому він поскаржився, що пропаганда недостатньо промиває мізки росіянам.

Також чергову неадекватну заяву зробив заступник голови Ради безпеки росії Медведєв. У своїх хворих фантазіях він розмріявся, що вони виграють війну і відсунуть “загрожуючі Росії кордони, наскільки це можливо, навіть якщо вони будуть біля кордонів Польщі”.

При цьому аналітики ISW наголосили, що раніше Кремль неодноразово використовував Медведєва для підтримки інформаційних кампаній та для відвернення уваги від військових невдач росії.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]