“А ху-ху не хо-хо?” – У МЗС РФ запропонували шлях деескалації (відео)

Деескалації в Україні можна досягти, якщо відкликати звідти західних військових інструкторів, вивезти іноземне озброєння і відмовитись від навчань з НАТО.

І ще, каже Машка, Україна має повернутися до нейтрального позаблокового статусу.

“Ми переконані, що добитися деескалації ситуації навколо України можна дуже швидко: для цього треба припинити постачання Україні озброєнь, відкликати з її території західних військових радників, інструкторів, припинити спільні навчання ЗСУ та країн НАТО, а також вивести всі раніше надане Києву озброєння за межі української території” – заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова на брифінгу.

Представник МЗС РФ нагадала, що напередодні на всій території України розпочалися масштабні командно-штабні навчання Збройних Сил.

“Під час цих навчань відпрацьовуватимуться бойові застосування протитанкових ракетних комплексів Next Generation Light Anti-tank Weapon та Javelin, вони отримані з Британії та США, а також турецьких безпілотників Bayraktar” – зазначила Захарова.

“Якщо говорити про регіональну безпеку в широкому контексті, то для її зміцнення НАТО слід, окрім іншого, оголосити про відмову від політики “відчинених дверей”. Київ у свою чергу має повернутися до нейтрального позаблокового статусу, який був проголошений декларацією про суверенітет України від 16.07.1990 року” – додала спікер російського МЗС.

Поділитися у Facebook:
  [gs-fb-comments]